C.Bau spol. s r.o.

Společnost C.Bau spol. s r.o. je stavební společnost, která je etablovaná na stavebním trhu od roku 1994. Téměř 70% kapacity společnosti je orientováno na stavební servis, který v komplexu poskytujeme průmyslovým společnostem. Charakterem poskytovaného stavebního servisu jsou stabilní a dlouhodobé vztahy se zákazníky, kteří mají jistotu kvality a minimalizují si tímto způsobem spolupráce náklady na stavební údržbu svých objektů a zároveň mohou efektivně realizovat i nové investice s aktivní politikou daňového zatížení.

FotoVyužíváním metody Facility management zabezpečuje naše společnost organizační sladění pracovních prostředí, pracovní činnosti i produkční podmínky; jsou analyzována a optimalizována všechna hlediska nákladů relevantních procesů týkajících se budov, jiných stavebních objektů a výkonů podniku, které nepatří k hlavnímu předmětu činnosti zákazníka. Naše společnost je vybavena strojním parkem umožňujícím okamžité reagování na netypické požadavky zákazníků, který má strukturu podmíněnou charakterem dlouhodobého „Bauservisu“.

C.Bau spol. s r.o. vlastní kromě standardního vybavení běžného u stavebních firem i následující stroje a zařízení:

Pro dopravu materiálu využíváme kontejnerový systém typu Abroll s nástavbami typu vana, valník, mobilní sklad, vysokokapacitní kontejner pro velkoobjemové materiály s kontejnerovým nosičem na vozidle Mercedes Atego a druhý větší kontejnerový systém s kontejnerovým nosičem Palfinger Palift T18A na vozidle Mercedes AXOR s hydraulickou rukou Palfinger PK 1000.

Manipulátor Caterpillar TH 63 nám umožňuje manipulaci pomocí teleskopického ramene o max. délce 14 metrů bez omezení terénem s břemeny a materiály, ale i díky kleci s osobami do vzdálenosti respektive výšky až 14 metrů při nosnosti 3.000 kg.

Traktor AGT 830 (holder) s přídavnými zařízeními umožňuje provádět od orby počínaje a sečením konče všechny operace spojené s údržbou zeleně. Mininakladače Bobcat S175SJC, Bobcat A300 a Bobcat 463 umožňující práce i ve vnitřních prostorách staveb. Pro zemní práce vlastníme bagry na gumových pásových podvozcích Komatsu PC 05-7 a Bobcat EXC 430E včetně svahovacího zařízení.

Pro úpravy povrchů máme k dispozici vibrační pěch Dynapac LT 62 a Ammann ADS-70 s dieslovým motorem, vibrační desky Bomag BP 18/45/2, Bomag BPR 55/52D, hydraulickou vibrační desku Ammann AVH 100-20, silniční vibrační válec Ammann AR 65, brusku na beton Robot RV 51.000.
Při finálních úpravách betonových ploch používáme ponorné vibrátory STOW, vibrační lišty Lievers, strojní jednorotorové hladičky betonu Dynapac BG 37, dvoumotorovou hladičku betonu Barikell Overlapper OL-120/HCS a krajovou hladičku betonu Barikell C4-60/H, kterými se realizují průmyslové leštěné a pancéřové podlahy.

Ze strojů na dělení materiálu vlastníme pásové pily Ytong MBS -502 k řezání plynosilikátových bloků, stolovou pilu Cedima CTS-265 k řezání porothermových keramických bloků a to zejména pro aplikace s přesnými broušenými cihlamy Porotherm, stolové kamenické pily Norton Clipper CGW 1.15.1 a LMW S600, pro mokré řezání keramické dlažby stolové pily Norton Clipper CST 100, řezač dilatačních spár různých typů materiálu CEDIMA CF-15 D s dieselovým pohonem, řezačku na obklady a dlažby Tomecanic Supercoup 2145, plasmovou řezačku Sound PC 50 k ručnímu nebo automatizovanému řezání kovového materiálu, poloautomatickou pásovou pilu ARG 230 Plus S.A. k řezání kovového materiálu, pro vysoce náročné rekonstrukce jsme vybaveni stěnovou pilou CEDIMA WS 450 EE k vyřezávání transparentních otvorů ve stěnách a stropech umožňující hloubku řezu do betonové stěny až 450mm, pneumatická sbíjecí kladiva Permon SK 9-6 k rozpojování hornin, zdiva a betonu.

Dále vlastníme soupravu diamantového vrtání Bosch do průměru 152 mm v materiálech až třídy betonu B40 a soupravu diamantového jádrového vrtání do průměru 600 mm CEDIMA EM 3/4 s vrtacím stojanem T6000, stolovou sloupovou vrtačku různých průměrů otvorů Optimum B 22 T . Protlačovací zařízení GRUNDOMAT 110 P včetně příslušenství pro realizací protlaků pod komunikacemi a zpevněnými plochami bez nutnosti provádění výkopů.

Pro sváření jsme vybavení svářecími poloautomaty Compact 250, WP 250, k svařování ocelí, litin i hliníku všemi typy obalových elektrod od  1,6mm – 3,2 mm svářecími zdroji POWER max2, svařovacími zdroji Migatronic PILOT 151 E MAMBA a PILOT 200 pro jednoduché a rychlé provedení kvalitních svárů pomocí invertorové technologie, polyfuzní svářečkou na polyethylen Rothenberger Rosele P 160 A-4 Saniline.

Na zakázky bez přívodu elektrické energie používáme generátory Honda EU20i o maximálním výkonu 2 kW, Honda ECM 2800 F o maximálním výkonu 2,8 kW, Geko 6001 ED-AA/ZHD o max. výkonu 6,2 kW a Honda ECT 6500 F o max. výkonu 6,5 kW.

Pro výrobu stlačeného vzduchu využíváme šroubové kompresory CompAir Z 20B, CompAir Z 31B, CompAir C38, Schneider AM 4-B1-270-DK 750C včetně kondenzační sušičky DK 700C, rotační lamelový kompresor Mattei ERC 505 L, kompresor Schneider Universal 400-50W, kompresory Orlík 1 JSK 75, Atlas Copco LE5 a k nim pomocné zařízení průtokový ohřívač stlačeného vzduchu UNITHERM umožňující pracovat v prostředí bez omezení klimatickými podmínkami.

Pro revize kanalizačních a jiných potrubních systémů jsme vybaveni kamerovým inspekčním systémem Rocam umožňující práce i v částečně natlakovaných soustavách.

Ze strojů a zařízení umožňující úklidy a čistění zpevněných ploch, technických celků a konstrukcí vlastníme: pískovací zařízení Torbo Junior U S120 pro bezprašné vlhké pískování (např. odstraňování grafitty), vysokotlaký čistič Wap Alto Titan Energy X s naftovým ohřevem, vysokotlaké mycí zařízení KRÄNZLE 185, parní čistič CLEAR COMBI S 5400 PLUS 2, motorový zametací stroj Wap Alto KSP 770, Wap Alto BK 900, zametací stroj Wap Alto FLOORTEC R 360 B, průmyslové podlahové čističe ALTO Encore L 17 Cylindrical a Elektrolux Euroclean AW 475B, průmyslový vysavač HILTI VCU 40, Walp Alto SQ 650-11, vysavač Festool CTM 33 E a technické vysavače METABO ASR 1250.

Pro aplikování nátěrových hmot a materiálu využíváme stříkací pistoli EST 311 s tlakovým zásobníkem TZ 10M, vysokotlaké bezvzduchové stříkací zařízení WAGNER Finish 400 N, Finish 500 a PC 25, nízkotlaké stříkací zařízení WAGNER Fine Coat 8000.

Na práce ve výškách jsme vybaveni rámovým pozinkovaným lešením EKRO Baugeräte splňující bezpečnostní normy platné v EU s kapacitou přes 2.500 m2, dvěmi mobilními skládacími montážními věžemi pro práce do výšek až 7,5 metru, vysokozdvižnou samohybnou plošinou s maximální pracovní výškou 17 metrů typ Basket AJ17 bi energy s pohonem diesel agregátem nebo pouze v režimu elektro z akumulátorů..

Foto2Areál stavebního dvora se nachází na Ploužnici 320 v katastru obce Ralsko na ploše cca 26.000 m2 se skladovými halami o ploše 2.400 m2, z nichž je 910 m2 temperovaných, umožňujícími plynulé zásobování staveb, a volnými zpevněnými skladovacími plochami o výměře 1.200 m2.
Součástí areálu je zámečnická dílna, provoz truhlárny ve dvou halách kapacitně zajišťující i zakázkovou výrobu nábytku, která je vybavena kotoučovou formátovací pilou ALTENDORF F45 digit, formátovací stolovou kotoučovou pilou ROJEK PK 300, vícekotoučovou rozřezávací pilou s elektronickým vícerychlostním posunem děleného materiálu TOS PWR 201, kapovací a stolní pilou ELEKTRA BECKUM KGT 500, kapovací pilou Festool Kapex KS 120 E, pokosovou kombinovanou pilou MAKITA LS 1013, víceúčelovou hospodářskou pilou FROTT HVP 60 A, pásovou pilou ROJEK PP 400 M, zkracovací pilou Dimter OtiCut S90XL, plnoautomatickou olepovačkou hran Holzher Sprint 1305 s pneumatickým přítlakem, vrtací dlabačkou KDR 30 VD2 včetně kolíkovacího zařízení, vrtacím strojem Blue Max mini typ 2/6, Blue Max 19 FS, kombinovanou srovnávací a tloušťkovací frézkou ROJEK MSP 310A, vertikální frézou ROJEK FSN 300F, frézkou na klínovou drážku HOFFMANN WL-MUC, frézkou na zářezy VIRUTEX AB 11C, kolíkovací frézou FESTOOL Domino DF 500 Q, vrchní frézkou Festool OF 1400 EBQ-Plus, tloušťkovací frézkou Robland D630, hoblíkem Festool EHL 65 E, universálním rychlošroubovacím systémem s automatickým podáváním šroubů BÖLLHOFF BM 2100 Uniquick, universálním systémem pro výstavbu a renovaci Fein MultiMaster FMM 250 Q, hřebíkovačky Holzher 3560 a 3569, řadičemi hřebíků Holzher 3507, sponkovačkami SCHNEIDER SUPERFIX 114/65.
Široký sortiment elektrického ručního nářadí (vrtačky, brusky, hoblíky atd.) vytváří podmínky operativnosti při provádění zakázek a tento sortiment ručního nářadí je doplněn pneumatickým elektrickým nářadím používaným na provozovně.

Likvidace veškerých odpadů vzniklých při běžné stavební činnosti je řešena ukládáním odpadu na regulované skládky a likvidace je dokladována investoru jako součást předávacího protokolu, recyklovatelné odpady budou využity jako druhotné suroviny. 

Pro aplikované materiály a suroviny jsou dispozici bezpečnostní listy.
Společnost C.Bau spol. s r.o. je oprávněna k nakládání s nebezpečnými odpady dle rozhodnutí OŽP MěÚ Česká Lípa.

Veškeré použité materiály a suroviny pro provedení zakázky jsou řádně certifikovány akreditovanými Státními zkušebnami ČR. Certifikáty investorem odsouhlasených použitých materiálů a surovin budou dokladovány investoru jako součást předávacího protokolu.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru

Ing. Miroslav Píšek
jednatel